Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 12:17 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 
Message
 Рецепта: Моят съвет
Сготвено на: 03 Юни, 2004 6:10 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 31 Май, 2004 5:35 pm Пон
Мнения: 85
Моят съвет е в такъв случай да се обърнете към специалист - независимо дали е от конвенционалната или алтернатината медицина.
Когато се прави диета при боледуване само специалистът знае кои храни са забранени и кои - не.


 Profile  
 
 Рецепта: Моят съвет
Сготвено на: 24 Авг, 2007 3:24 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Мога само да се съглася и подкрепя това мнение, не само в случай на болест, но и при диети за отслабване. В повечето случаи знанията ни за храната и нуждите на организма са формирани у дома и от популярните списания, а това пак в много случаи далеч не е идеалният източник (или поне достоверен такъв). Когато решим да изключим продукт или група продукти от менюто си за по-дълго време (пр. 2 седмици и повече) е добре да знаем с какво и как можем да го заменим. Целта е организмът да не страда от недостици (било то витамини, минерали или друго), а същевременно да му се даде възможност да изхвърли ненужното като не се затормозява с повече от минимално необходимото.


 Profile  
 
 Рецепта: Моят съвет
Сготвено на: 01 Мар, 2010 3:04 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 01 Мар, 2010 12:41 pm Пон
Мнения: 1
:) А моят съвет е да забравите за всякакъв вид диети-протеинова ,на Дюкан ,въглехидратни и тн.
Истината е само една и тя е ВЕГА тест!!!Отслабването е гарантирано и много бързо,а най-хубавото е,че слабееш без глад.Просто изключваш от менюто си храните,които при теста излязат в червено(организма ти не ги усвоява добре,а ги преработва в токсини и мазнини) и -това е!
От личен опит говоря,че това се оказа единственното решение за мен,защото мразя диетите и колкото пъти съм ги спазвал толкова пъти си връщам старото тегло ,че и отгоре.За месец и половина свалих 10кг.,жена ми свали 6(тя няма толкова за сваляне) и имам много познати с добри резултати.Има го вече в няколко града и не ескъп като кръвния тест (около 1000лв.) при нас в Добрич е 50лв,за другите градове не знам.
Това е от мен и ъспех със слабеенето!!! :P


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB