Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 10:06 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 мнения ] 
Message
Сготвено на: 17 Авг, 2007 12:13 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Мога само да се съглася напълно и да подкрепя написаното от nayden.
Човек много рядко е няасно с хранителните си непоносимости, докато нещата не излязът извън контрол. Само че при някои хора това става сравнително бързо, а при други чак в доста напреднала възраст.
За съжаление класическата медицина много рядко обръща внимяние на диетата на човек (е изключение на познатите "по-малко сол", "само черен хляб", "по-лако и нетлъсто" месо, "без пържено").
Аз лично пострадах много сериозно от реакция на имунната ми система преди да разбера какви са моите непоносимости :cry:


 Profile  
 
 Рецепта: ImmuPro е боклук!
Сготвено на: 14 Яну, 2009 4:15 pm Сря 



Уважаеми потребители на форума,

Бих искал да ви дам малко повече информация Найден и неговата работа като представител на тестове за "хранителен интолеранс". Работата на този човек се състои в това, да продава безумно скъпия и безмислен тест на доверчиви хора, като се възползва от надеждата им, че с този тест ще подобрят състоянието си. Той и малоумния му шев, Марин Ангелов не познават дори бегло сферата, в която се опитват да работят. Самият Найден е политолог и човек с изключително ограничено и забавено мислене. Марин Ангелов пък се представя за клиничен лекар, макар да е само лаборант. Тъй като аз самият съм завършил молякулярна биология смея да твърдя, че имунологията и алергологията са две доста специфични и трудни науки, а личното ми впечатление от Найден е, че не е прочел дори една книга в живота си, камо ли учебник по имунология. Същото бих могъл да кажа и за некадърните управители на фирмата- Марин и Росица Ангелови. Бих искал да поясня, че имам тази информация, защотото известно време работих с тези хора и за това на всички, които използват този форум бих искал да кажа- НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИТЕ НА ИМ! Самият тест далеч не ви дава реална представа какъв е вашият проблем и най- малкото не може да го реши. Тези хора обаче твърдят, че безполезната им "панацея" ще излекува дори и депресия, нещо, което граничи с идиотизъм. Все пак, ако сте решили, че така или иначе искате да се изследвате с кръвен тест за хранителен интолеранс, то трябва да знаете че в София вече се предлагат подобен тест в лаборатория Бодимед, а ако не се лъжа и в Цибалаб. Разликата обаче е в цената, а и надали искате да се окажете излъгани от банда мошеници.


  
 
Сготвено на: 14 Яну, 2009 6:10 pm Сря 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
За да не стане форумът място за уреждане на лични сметки, затварям темата. Сега като се замисля, този Найден беше оспамил доста форуми, за да пробутва тестове за хранителна непоносимост. Все пак, лок!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB