Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 6:14 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 47 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2
Message
Сготвено на: 01 Фев, 2012 7:49 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 01 Фев, 2012 7:43 pm Сря
Мнения: 1
Здравейте! Интересува ме храненето в зоната. Изчислих всичко, както беше указано в книгата д-р Папазова, но не мога да си съставя менюто. Бихте ли ми изпратили таблиците, които вероятно ще ми помогнат. Предварително Ви благодаря!


 Profile  
 
Сготвено на: 01 Фев, 2012 10:24 pm Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
Dani написа:
Здравейте! Интересува ме храненето в зоната. Изчислих всичко, както беше указано в книгата д-р Папазова, но не мога да си съставя менюто. Бихте ли ми изпратили таблиците, които вероятно ще ми помогнат. Предварително Ви благодаря!

Разбира се, че с удоволствие ще Ви ги изпратя, само ми дайте и-мейл адрес.
Но се съмнявам много да Ви помогнат, защото това са просто данните за съдържанието на протеини, въглехидрати и мазнини за много хранителни продукти, нищо повече.
Самото създаване на менюто е твърде личен и много творчески труд, защото се отнася изцяло до личния Ви вкус. И това едно от най-досадните и неприятни неща в Зоната, точно това отблъсква повечето от искрено желаещите да се хранят в Зоната.
Със списъците ще ви изпратя и по-голямата част от доста голямата ми кореспонденция, с молбата много съвестно да я прочетете. От нея ще научите страшно много неща за Зоната и ще намерите отговор на бъдещи свои въпроси.
И, както винаги, отново, отново и отново да повторя, че храненето в Зоната в абсолютно никакъв случай не е диета за отслабване, а невероятно точен, прецизен и персонифициран начин за напълно индивидуално пълноценно хранене. И не е до постигане на "главния" (според повечето) резултат - нормализиране на теглото, а идеалното Ви хранене до края на живота Ви,което ще ви предпази и излекува от твърде много болести и рязко ще удължи живота Ви. Отслабването или по-точно, нормализирането на теглото Ви е само нищожен страничен ефект от положителния резултат от храненето в Зоната. Истинският положителен ефект се състои съвсем не в козметичния резултат, а именно в здравословно-лечебния резултат. Вкарвайки организма си в идеалните за него здравословни параметри чрез правилното хранене, вие рязко се подмладявате, намалявате лекарствата, които вземате (ако вземате такива) с до 2/3, като съвсем нормално е много от лекарствата изобщо да ги спрете завинаги.
:oops: Съжалявам, че звуча като рекламен агент, но това, което Ви пиша, всъщност са многогодишни наблюдения върху човек, който се храни стриктно в Зоната от повече от 10 години. Сега е на 65 години, а здравословно (подкрепено от всякакъв вид многостранни изследвания!) е на 18-20-годишна възраст!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 47 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB