Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 12:29 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 1 мнение ] 
Message
Сготвено на: 31 Авг, 2008 9:09 pm Нед 

Дегустатор

Offline
Готви от: 31 Авг, 2008 7:15 pm Нед
Мнения: 1
Location: София
Здравейте!
Попаднах случайно на сайта днес, попрочетох някои материали, стана ми интересно и реших да се включа.
Аз съм на 42 г., работя 23 години в едни от наи-големите болници в София, работя и допълнително и зная от личен опит всичко за стреса, напълняването и диетите за отслабване. Преди няколко месеца тежах над 100 кг., литър кафе на ден не ми стигаше, имах проблеми със ставите и дишането, тежък мениер, повишено кръвно, и бях опитала няколко вида диети за отслабване, или без ефект, или Йо-Йо.
За щастие срещнах хора, които ми предложиха не просто диета за отслабване, а начин на здравословно хранене, подпомогнато от изключително качествени, високотехнологични, натурални, екологични продукти. Постепенно промених хранителните си навици. Разните видове болежки и проблеми неусетно изчезнаха. Чувствам се много по-енергична, много по-спокойна, подобри се състоянието на кожата и косата ми, намалих кафето до 2-3 чашки на ден, а килограмите ми са с 20 по-малко и продължават постепенно да намаляват, без това да е свързано с чувство на глад, болки в стомаха, отпадналост, раздразнение и тям подобни, толкова добре познати ми от преди, както и на почти всеки, спазвал диети. Наложи ми се да сменя целия си гардероб, и как не, та аз минах от № 60 на 50-52. Планирала съм в рамките на 1 година да възвърна килограмите , фигурата и визията си от времето, когато бях на 20 г. и тежах 60 кг. Убедих се, че това може да бъде постигнато.
Това е моята лична история. Сега работя с тези хора, срещнах много други като мен, които са постигнали своите резултати и ние с удоволствие ще помогнем на всеки, който настина иска да промени живота си.
Смятам, че всеки един от нас е отговорен за собственото си здраве, а храненето е това, което всеки от нас може да промени (за разлика от много други неща), за да бъде здрав. Защото научно доказано е, че 70 % от заболяванията се дължат на неправилно хранене.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 1 мнение ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB