Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 11:28 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 
Message
Сготвено на: 18 Сеп, 2005 1:04 pm Нед 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Това нещо Image
ухаеше прекрасно, но на вкус беше пълна отврат. Тези, които си изядоха плънката (морков, тиквичка, лук, чесън, червена и зелена чушка, полусуров патладжан и домати), след това имаха сериозни проблеми (стомашно-чревни).
И всичко това стана, защото ме домързя да опитам плънката и патладжаните останаха сурови (и така и не се допекоха, защото сложих по-рано доматите).

Тъй като плънката беше доста, на следващия ден реших да я доваря и да направя сос за спагети. Варих около час и половина, патладжаните така и не се свариха добре :evil:

Очаквам вашите коментари (и обещаният от админа емотикон за замерване с домати).


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Сеп, 2005 3:35 pm Нед 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Леле, как само изглежда... Направо ми е необясним фалът. Според мен ги е хванал летният горен-долен вирус, патладжаните се обработват доста бързо обикновено, а и щом щом са го изконсумирали, значи си е било вкусно.


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Сеп, 2005 4:54 pm Нед 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
:( Жалко ,изглежда толкова съблазнително.. :(
Точно заради доматите е, веднъж и на мен ми се случи с Ратауя..избързах,не бяха омекнали досатъчно сините домати..и в резултат всеки после си вадеше патладжана от чинията ..на останалите зеленчуци нищо им нямаше, но определено не беше супер вкусно.. ;) .
Подразбирам ,че не си пасирала сместа,ако го беше направила дали щеше да се получи по-добре? :roll:


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Сеп, 2005 5:04 pm Нед 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Още не си признах за най-големия грях към нещастното пайче (макар че беше бая големичко - пекох го в тавата от фурната))): не си записах рецептата за тестото :head: :hair: :taz: , беше някаква моментна импровизация - с кисел квас, мая, кашкавал и пр. Стана нещо божествено вкусно...
Бих го опитала пак, дори с риск да заприличам на :sumo: и :elef:

Сместа не я пасирах, защото исках всичко да е на кубчета и резенчета, затова избързах и с доматите. Пък и опитах само готовия продукт :cry: .


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB