Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:22 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 11 мнения ] 
Message
Сготвено на: 29 Фев, 2008 1:11 pm Пет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Не знаех, че съм запалила и дискусия освен стандартните тенджери и тигани у нас :) .
Относно готовите сосове: По принцип използвам готов доматен сос, както каза и Алеко на Cirio или едни белени цели домати на Крами в тенеке. Не съм фен на готовозабърканите сосове, защото няколкото опита са довели до трагични резултати, като първи опит беше преди 10 - 15 години с Ънкъл Бенс. Освен това напоследък правя спагети обикновено с моята любима плънка - зеле, рулца от раци, моркови, лук, чесън соев сос и като лека добавка доматения. Обаче този път опитът ми за разнообразие беше неуспешен.

Алеко написа:
Маце, шапка ти свалям! Наистина си карък. Ама пък така готино го описваш, че направо огладнях.
Биски, не съм съвсем съгласен с твърдението ти за готовите спагетени сосове. Има едни италиански в буркан, които са много хубави.


Аз на следващия ден ъпгрейднах нещата с пушен бекон, качествен кашкавал и все пак поносимия доматен сос, маскиран с повече подправки.

IPA написа:
Маца, направо в пицарията отивайте, и съдове за миене няма да има и кухнята чиста. :mrgreen:


ИПА и това направихме вчера, но там хапнахме пици, което ще разкажа в друга тема.

Алеко написа:
Човек се учи докато е жив, а Маца е много добър учител. :lol:


Така си е, много съм добра, ще взема да отворя една "школа" :) .


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 11 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Bing [Bot] и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB