Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 6:40 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 8 мнения ] 
Message
Сготвено на: 15 Юли, 2005 3:06 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Често срещано явление, особено в по-малките квартални дюкянчета, е вкарването на кученца, кучета и кучища. На мен не ми се струва редно, а на вас? А и като влезе някой уличен помияр, направо пощурявам.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2005 3:21 pm Пет 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Повечето собственици на домашни животни (както и пушачите - не се обиждайте, ама е така) нямат навика да се съобразяват с околните.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2005 4:44 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Аааа, не е вярно! Аз като пуша, винаги питам дали може. Ама никой непушач не ме пита дали може да не пуши. :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2005 5:13 pm Пет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Алеко написа:
Аааа, не е вярно! Аз като пуша, винаги питам дали може. Ама никой непушач не ме пита дали може да не пуши. :mrgreen:
A, бе, и мен никой не ме пита може ли да яде месо, когато сме на една маса, но това е малко друг въпрос.

Иначе булката е права за пушачите (присъстващите винаги праявт изключение), от всички буклуци по земята 3/4 са фасове, кутии от цигари и прочее. Мдаа...


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2005 6:41 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 09 Май, 2005 1:38 pm Пон
Мнения: 136
Location: София
Алеко написа:
Често срещано явление, особено в по-малките квартални дюкянчета, е вкарването на кученца, кучета и кучища. На мен не ми се струва редно, а на вас? А и като влезе някой уличен помияр, направо пощурявам.

Защо ли пък аз никога не съм виждала куче в магазин за хранителни стоки :?:
Но пък съм виждала прегладнял помияр да наднича през вратата на магазин или да седи отпред в очакване някой да му метне нещо, но тогава вместо коричка хляб, помияра получава шут от Някой, които се дразни от кучета.
Така че, Алеко, не зачеквай такива теми, моля!
Ние няма да решим проблема с кучетата и с хората в България!


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2005 6:53 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
На мен не ми пречат кучетата,а техните недобросъвестни стопани.. :-? по филмите вечно гледаме как вървят след любимеца с торбичка за ...сещате се.А ,тук ги оставят да се облекчават и на детски площатки.. :evil: :evil: Това ме дразни най-много,в пясъчниците където си игаят децата..Иначе никак не ми пречат,обичам животните.. :roll:
Колкото до пушачите-Мързеливко го е казал съвсем точно. :evil:Само в повечето случай,цигарката върви с кафенце,след това някоя бисквитка или друго десертче...и така.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2005 7:02 pm Пет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
ludetina написа:
Само в повечето случай,цигарката върви с кафенце,след това някоя бисквитка или друго десертче...и така.
Тъй де, тъй. Опаковки от Зрънчо, шоколади, дъвки и всякакви амбалажни хартиии се търкалят свободно по детските площадки, освен кучешките ла*на.

Надя написа:
Така че, Алеко, не зачеквай такива теми, моля!
Ние няма да решим проблема с кучетата и с хората в България!
Ами след като кмето не можа, ще трябва ние да се справяме, но както Лудетина каза, проблемът са стопаните на кучетата. Аз бих добавил и полицията. Ако се налагаха глоби както в цивилизованите държави, на всяко куче без намордник и дето се изхожда, където си поиска, нещата щяха да са по-различни.

Радвам се, че Голямата усмивка отиде в парламента :twisted:.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Юли, 2005 3:30 pm Съб 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Надя написа:
Алеко написа:
Често срещано явление, особено в по-малките квартални дюкянчета, е вкарването на кученца, кучета и кучища. На мен не ми се струва редно, а на вас? А и като влезе някой уличен помияр, направо пощурявам.

Защо ли пък аз никога не съм виждала куче в магазин за хранителни стоки :?:
Но пък съм виждала прегладнял помияр да наднича през вратата на магазин или да седи отпред в очакване някой да му метне нещо, но тогава вместо коричка хляб, помияра получава шут от Някой, които се дразни от кучета.
Така че, Алеко, не зачеквай такива теми, моля!
Ние няма да решим проблема с кучетата и с хората в България!


Наде, не се връзвай! Нали знаеш, аз обичам кучета. Но се дразня, когато стопанин вкара кучето си в магазина, а това се случва много често при нас на "Патриарха" в кварталната бакалница. Казвал съм на продавачките, правил съм забележка и на собствениците на кучетата. Няколко седмици се спазва, но после пак се отпускат.

А иначе лично аз никога не бих ритнал куче, което си седи кротко пред дюкяна.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 8 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB