Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 5:34 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 
Message
Сготвено на: 15 Ное, 2005 5:07 pm Вто 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Честно казано ноемврийският брой на сп."Меню" надмина всичките ми очаквания. Алеко, с всеки изминал брой ставате все по-добри и по-дебелички :facelick:. Това, че рецептите са предимно вегетариански, е не само в унисон със започващите пости, но и с личното ми отношение към разбирането за правилно хранене. Близо едноседмичното очакване на списанието (поради пощенски проблеми броят закъсня) си заслужваше чакането всяка минута.

Единствената ми забележка е дегустацията на луканка в този брой. Можехте поне на кашкавал или сирене да направите, а луканката да оставите за коледно-новогодишните броеве. Иначе идеята е добра - да има някой, който за 2,50 лв да опитва вместо нас и да ни съветва какво да купим и какво - не.

Сега отивам в някоя книговезница (дано са останали такива местенца някъде в София), за да подвържа този брой с твърди корици, за да го запазя за идните поколенията, както и да го опазя от моя наследник ;).

Ако продължавате в същия дух, за Коледа няма да ми стигне цял ден, за да опиша всички суперлативи, така че - умната ;).


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Ное, 2005 10:52 am Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Хе-хе, благодаря много за милите думи! Само че не ставаме по-дебелички - обемът си е все още 48 страници.

А за дегустацията - кашкавали имахме вече. Не си чел внимателно!


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Ное, 2005 11:32 am Чет 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Апр, 2005 10:03 pm Съб
Мнения: 303
Location: Варна
Аз също благодаря за новия брой.Няма страница в която да не пише нещо интересно за всеки.Ястията са чудесни,особенно снимките.Е как да не пробваш!Успех на всички. :claq:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Ное, 2005 12:08 pm Чет 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 20 Апр, 2005 3:31 pm Сря
Мнения: 634
Location: До училището и детската градина
И аз да си напиша ...
Хубаво е списанието, но ония ден бях в комшийката и имаше някво др списание и там гледам статия за купуване на фурна .. написана от Алеко Дянков... Та искам да попитам защо нямате такава рубрика или статии? Ето мен ме интересува хладилник, тъй като идва Коледа може да ми се умихне щастието да купя нов :shock:
Имате "рекламно" каре за тенджерите " Fissler" или " Le Cordon Blue" ножоветеи още за книгата на Барвара ... защо няма примерно : приблизителна цена или препоръчителна цена ...Хубаво да се чете , но все пак трябва да се знае колко пари струват ... Ами това е засега... май


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Ное, 2005 12:10 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Алеко написа:
А за дегустацията - кашкавали имахме вече. Не си чел внимателно!
Това за кашкавалите беше просто пример, за да не се "осквернява" вегетарианския брой. Можеше дегустация на туршийки да направите, все тая. Истината е, че бях против луканка в "постния" брой.


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Ное, 2005 12:22 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
marabu написа:
И аз да си напиша ...
Хубаво е списанието, но ония ден бях в комшийката и имаше някво др списание и там гледам статия за купуване на фурна .. написана от Алеко Дянков... Та искам да попитам защо нямате такава рубрика или статии? Ето мен ме интересува хладилник, тъй като идва Коледа може да ми се умихне щастието да купя нов :shock:
Имате "рекламно" каре за тенджерите " Fissler" или " Le Cordon Blue" ножоветеи още за книгата на Барвара ... защо няма примерно : приблизителна цена или препоръчителна цена ...Хубаво да се чете , но все пак трябва да се знае колко пари струват ... Ами това е засега... май


Другото списание е сп. "За жената", с което имаме бартер. Аз им пиша разни работи, а те имат реклама при нас. Но спокойно, тези текстове ще се появят и при нас. За декемврийския брой бях предвидил да пусна съответния текст за тенджерите.

За цените, признавам, имаме пропуск. Ще се постарая да се поправим.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB