Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 8:16 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 14 мнения ] 
Message
 Рецепта: № 11
Сготвено на: 20 Май, 2006 11:43 am Съб 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
На 43 стр. в новия брой има снимка на едно сладко агънце, толкова е миличко, че не знам, дали някога ще мога да хапна агнешко!

Един тъп въпрос: оризът от корицата трябваше ли да е толкова разкашкан? Сигурно е много вкусен, ама видът му е...

Другата ми забележка е към Агнешката корона - стърчащите кости, неприкрити с 'жартиери' (т.е. хартиени маншони) напомнят за гладиаторски битки ('с'я кат та фрасна с боздугана, ша ти изскочат ребрата'... Май прекалявам с филмите :mrgreen:) :oops:

Дотук с критиките.
Както отбеляза Лудетина, арабските манджи са великолепни и сериозно се колебая, коя от тях да включа в менюто за рождения ден на любимия съпруг.
Зеленчуковите брускети също много ме изкушават.

Тандурито много ми харесва, има красив изпечен цвят, който при мен все не се получава :( .

Супата Шчи от коприва има различен вид от този, с който съм свикнала и определено ми допада. (У дома зелените шчи се поднасяха задължително със сметана и варено яйце и не бяха толкова гъсти).

Тортата и десертите са великолепни, както винаги!

Това, че във всеки брой има рецепта за хляб ще ме накара да си направя нов абонамент, преди да е приключил старият :mrgreen:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 14 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB