Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 12:26 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 
Message
Сготвено на: 14 Юли, 2006 9:12 am Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Юни, 2006 10:24 am Вто
Мнения: 37
Здравейте, ...... ето и този месец списанието вече е по будки и сергии, а аз все още не съм го получила :(... Някак не разбирам каква точно е системата с разпространение и отношение към абонатите, но всеки месец това очакване и проверяване на поща, и разговори с доставките на списанието, вече много ама много ми омръзнаха. Мислех си, че абонатите са именно тези, които би следвало да получават продукта първи! Какъв е смисълът от получаване, след изтичане на срока, за участие в игрите???? Кой ще "обещети" абонатите за причинените неудобства? Изобщо някой мисли ли за тях?

Вече съм решила за себе си, след изтичане на абонамента няма да го подновява. Няма смисъл да си причинявам всичките тези проблеми и неудобства и следващата година. Ще си го купувам от продавачите, така поне ще го имам без излишни усложнения и куп допълнителни разходи за телефонни разговори и пропиляно време в разследване кой от познатите го е получил и кой не... Съжалявам, но наистина се уморих този момент, който си мислех, че ще е изпълнен само с хубави емоции, да е предшестван от неприятности и хиляди усложнения.

Списанието е супер! Много е добро, но именно малките камъчета обръщат колата...


 Profile  
 
Сготвено на: 14 Юли, 2006 11:24 am Пет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Аз откога му казвам на Алеко да си сменят доставчика на абонаменти...

Биски-то също е абонирана и често получаваме броя два-три дни след появяването му по сергиите, но никога толкова късно, че да сме изпуснали срока за някоя игра.


 Profile  
 
Сготвено на: 14 Юли, 2006 11:59 am Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Искрено съжалявам за забавянето на абонамента. Ползваме Български пощи. Ще проверя дали можем да сменим доставчика.


 Profile  
 
Сготвено на: 14 Юли, 2006 12:31 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Юни, 2006 10:24 am Вто
Мнения: 37
Аз се абонирах за 2006 година, до тогава системата с продавачите вървеше безотказно. Малко се изненадах, че абонамента ще започне от февруари, но февруарският брой дойде съвсем навреме, всичко започна от март :( :-? ...Мартенският брой получих със седмица по-късно с куриер от редакцията...Априлският дойде с две седмици по-късно, след дълги и продължителни разговори с тези хора, които отговарят за доставките...Нови обещания за проверки и отговор, къде е проблема, все още очаквам обаждане..:(. С май и юни, нещата потръгнаха, но юли :!: явно много хора са отпускари и не им достига персонал...
А за закъсненията, като пристигне ден преди края на играта, колко време има човек, за да реагира по най-добрия начин?
Може би наистина трябва да се потърси решение на проблема!
Ще помоля и други почитатели на списанието със сродни неволи да пишат и споделят.
Благодаря!


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Юли, 2006 11:39 am Нед 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Quote:
Ще помоля и други почитатели на списанието със сродни неволи да пишат и споделят.
За да не чувстваш самотна в проблема си с получаването, ще споделя, че и ние чак вчера получихме новия брой, а хората вече са сготвили по рецепти от броя :P. БГ пощи заслужават ... (няма имотиконче със стрелба) :twisted:.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Юли, 2006 2:01 pm Нед 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
MR.LAZY написа:
За да не чувстваш самотна в проблема си с получаването, ще споделя, че и ние чак вчера получихме новия брой, а хората вече са сготвили по рецепти от броя :P. БГ пощи заслужават ... (няма имотиконче със стрелба) :twisted:.


Ааа, вие, Мистър, сте специален случай! За вас казах на Пощите нарочно да забавят доставката! :P


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB