Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 10:41 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 
Message
Сготвено на: 06 Яну, 2007 8:04 pm Съб 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Окт, 2006 10:42 pm Нед
Мнения: 87
Location: софия
между другото днес си купих последният брой на МЕНЮ за миналата година, хареса ми много така че алеко кажи ми как да се абонирам. там пише но не ми стана ясно.п.с. междодругото малвинка ми каза за списанието така че нейна е заслугата. пожелавам ви успех.
.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Яну, 2007 10:18 pm Съб 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
гоце написа:
по нашият край готвачите си пожелаваме ' хаиде да ти харесат вретеното; а между другото днес си купих последният брои на МЕНЮ за миналата година,хареса ми много така че алеко кажи ми как да се абонирам.там пише но не ми стана ясно.п.с. междодругото малвинка ми каза за списанието така 4е нейна е заслугата. пожелавам ви успех.
.


Много е просто. Пишеш ми данните си на ЛС - точен адреЗ, телефон за връзка, № на обувките, гръдна обиколка и т.н. и пращаш 24 кинта по банков път (в списанието е дадена банковата сметка.) Още по-лесно става от сайта на списанието, ето кликай тук!


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Яну, 2007 11:52 pm Съб 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Окт, 2006 10:42 pm Нед
Мнения: 87
Location: софия
Алеко написа:
гоце написа:
по нашият край готвачите си пожелаваме ' хаиде да ти харесат вретеното; а между другото днес си купих последният брои на МЕНЮ за миналата година,хареса ми много така че алеко кажи ми как да се абонирам.там пише но не ми стана ясно.п.с. междодругото малвинка ми каза за списанието така 4е нейна е заслугата. пожелавам ви успех.
.


Много е просто. Пишеш ми данните си на ЛС - точен адреЗ, телефон за връзка, № на обувките, гръдна обиколка и т.н. и пращаш 24 кинта по банков път (в списанието е дадена банковата сметка.) Още по-лесно става от сайта на списанието, ето кликай тук!
алеко моля те погледни дали си записах данните 4е мисля 4е обърках нещо ако не да повторя записването а парите ще преведа по банков път.


 Profile  
 
Сготвено на: 07 Яну, 2007 10:26 am Нед 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
ОК, ще проверя в понеделник.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB