Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 1:04 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 
Message
Сготвено на: 21 Ное, 2008 4:18 am Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
kristi написа:
Добра идея, но за съжаление, освен мен, никoй не яде праз в къщи. А и българско сирене тук много трудно се намира.

Жалко, празът е много вкусен (казват и полезен) зеленчук.
Не можеш ли да ги принудиш поне да опитат, после ще проядат почти сигурно...


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Ное, 2008 10:07 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
МR LAZY - по-лошо сирене, от гръцката фета, която продават тук, не съм яла. Просто отвратително - сухо, безвкусно и сипкаво. Даже турското е по-хубаво от гръцкото.

Готин, ако ти си успял да накараш деца на възраст между 4 и 15 години да ядат зеленчуци, които мразят (като праз, броколи, брюкселско зеле и т.н.) свалям ти шапка. Аз отдавна съм се отказала да си хабя нервите и чакам да пораснат. Като преминат 20-те години, надявам се, че ще започнат да опитват от всичко, но засега е загубена битка.


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Ное, 2008 6:15 pm Съб 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
kristi написа:
Готин, ако ти си успял да накараш деца на възраст между 4 и 15 години да ядат зеленчуци, които мразят (като праз, броколи, брюкселско зеле и т.н.) свалям ти шапка. Аз отдавна съм се отказала да си хабя нервите и чакам да пораснат. Като преминат 20-те години, надявам се, че ще започнат да опитват от всичко, но засега е загубена битка.

:o :o Ами, ами, тях никой не може да ги накара, ако те самите не проявят някакъв интерес...Въпреки, че от наша гледна точка и празът, и броколито, и карфиолът са си направо деликатесни зеленчуци.

От тяхна гледна точка изобщо не стават за ядене... Ама това ти е до болка известно, предполагам. :)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB