Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 7:17 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 28 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2
Message
Сготвено на: 06 Авг, 2011 11:32 pm Съб 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
Damianov написа:
Не знам защо обаче готиничкия се засяга толкова лесно.Ако обаче беше попрочел малко тук-таме из рецептурниците щеше да види с какво мляко се приготвя тая "класическа" по неговите разбирания чорба.Миш маш е абсолютно прав за това че се приготвя с кис.мляко заради трайността му.и 100 % е сигирно че е с по-голяма трайност от прясното.

Разбира се, ако се прави със сегашно кисело мляко, чорбата и извън хладилник ще има неограничена трайност... :) А се засягам много лесно, когато се пишат глупости, като тези... :P
Апропо, ако дамяновичкия беше изобщо попрочел малко повечко, щеше да знае, че всичко де що е супа с кисело мляко в него шупва много по-бързо, отколкото с варено прясно мляко, и то по абсолютно природни закони... :) Та, за каква годност и трайност говорим, м? :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 10 Авг, 2011 4:49 pm Сря 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Склонна съм да потвърдя теорията за по-бързо развалящото се кисело мляко. Поне нея съм изпитвала на гърба си с една супа-топчета, която успя да се развали преди да изстине:) Тоест, след като я сготвих я оставих да изстине (на 35 градуса жега в панелен апартамент) и след няколко часа вече беше развалена.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Окт, 2015 12:00 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Юли, 2011 9:52 am Сря
Мнения: 3
готвя тази рецепта от 2009 от как се върбах в САЩ

ЕВАЛА на автора на темата и ОСОБЕНО на оригиналния готвач. Чудя се, авторът на темата още ли е активен да каже коей е този прекрасен човечец дето е дал рецептата?


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 28 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB