Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Юни, 2024 11:33 am Нед

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 12 мнения ] 
Message
Сготвено на: 06 Ное, 2006 1:38 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Много моля, за силно свой човек, отправям питане. къде във София има уютен и изпитан ресторант с италианска музика и приятна кухня?

Трите в червено са задължителни условия. Предварително благодаря и се надявам на бързи и плодотворни отговори.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 1:48 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
"Ла каза" е изпитан и с добра кухня, ама не помня каква музика пускат. Но със сигурност има музика. Ако твоят човек е много на зор за италианска, може да си носи диск с такава и да помоли да му го пуснат.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 2:37 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Италианската музика е задължителното условия, а моят човек едва ли има диск с италианска музика.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 2:45 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Мога да услужа.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 2:46 pm Пон 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
Мистър, за мен уютен ресторант е такъв, в който музиката е тиха, като за фон и естествено не помня дали съм попадала в такъв с италианска музика.

Не можеш ли ти да намериш диск с такава музика.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 3:22 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Стига с тия дискове, бре. Музика означава, музика на живо, а не по някаква уредба. Да имаш да ми услужиш с някоя цигулка :mrgreen:?


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 4:12 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Ми така кажи бе! В първия ти пост никъде не става дума, че трябва да има оркестър.

Сега има два варианта:

1. Докарвам ти Софийски солисти с някой треторазряден тенор от оперетния театър.

2. Обаждаш се в италианското посолство и питаш за някоя тям известна банда, изпълняваща канцонети.

Този твой човек ще да е много важна клечка, щом иска музика на живо. Ако т.1 и 2 не го устройват, мога и аз да дойда да пея. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 5:13 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Алеко написа:
Ми така кажи бе! В първия ти пост никъде не става дума, че трябва да има оркестър.
E па то ресторант с музика, означава музика на живо. В далчения соц, също имаше такива ресторанти (за справка"Оркестър без име"), та сега също би трябва да се намират.

Човекът ми не е важна клчека, просто иска ресторант с италианска музика, но нито един от вариантите ти май няма да стане.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 8:12 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Има една приказка, приложима в този случай:

"Не може пръст еди къде си и душа в рая!" :mrgreen: Та кажи на твоя човек, че единствената музика, изпълнявана в нашите ресторанти от живи (все още) музиканти, е фолк, чалга и някакво подобие на народна. Но в качествен ресторант с добра кухня такова животно нЕма. Не може да иска хем да яде вкусно, хем да слуша жива музика. Поне при нас де! Инак - ей я Италия, да фане аероплана и да литне до там за една вечеря. :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Ное, 2006 9:32 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Алеко написа:
Не може да иска хем да яде вкусно, хем да слуша жива музика. Поне при нас де!
И защо да не може???


 Profile  
 
Сготвено на: 23 Ное, 2006 6:41 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Шефе, ти така и не каза дали си се справил с гореописаната задача.


 Profile  
 
Сготвено на: 23 Ное, 2006 8:11 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Окт, 2006 12:26 pm Сря
Мнения: 85
Location: София
MR.LAZY написа:
Много моля, за силно свой човек, отправям питане. къде във София има уютен и изпитан ресторант с италианска музика и приятна кухня?

Трите в червено са задължителни условия. Предварително благодаря и се надявам на бързи и плодотворни отговори.

:lol: Може да отиде в операта, да слуша нещо от Верди и да си носи сандвичи.......
Може би в Тенекиите да поседне по-късно и срещу тлъста пачка певицата да му изпълни някое фолкпарче на италиански......
Да литне до Италия и да поседне в някой по-добър ресторант.....
В Бг освен фолк и в клубовете не знам да изпълняват музика на живо, а В Джуниър пеят по време на програмата 1-2парчета на италиански от евъргрийните.......но и фолк!Там и кухнята става, но пък не е италианска,пък за сметка на това има балет,може и италианки да го изпълняват.....


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 12 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB