Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 01 Юни, 2024 11:29 am Съб

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 
Message
Сготвено на: 07 Мар, 2005 1:13 pm Пон 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Най-лесния десерт, който правя, е плодова торта. Ако имаш сили да държиш миксер, ще се справиш. Прави се от подръчни материали, така че не се изисква и специално пазаруване.
Желая ти успех и по-бързо оздравяване!


 Profile  
 
Сготвено на: 07 Мар, 2005 1:29 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 27 Окт, 2004 5:13 pm Сря
Мнения: 134
biskvitka написа:
Най-лесния десерт, който правя, е плодова торта. Ако имаш сили да държиш миксер, ще се справиш. Прави се от подръчни материали, така че не се изисква и специално пазаруване.
Желая ти успех и по-бързо оздравяване!


Мила, точно тази торта бях намислила да правя за рожденния ден на свеки другата седмица :lol: Знам , че не е "рожденническа торта", но нали нямам възможност за нещо по-така в момента, та ще сме на ресторант, а тортичката ще приготвя за "адета" както се казва в нашия край 8)
Да се върна на темата, за утре значи ще ми трябва друга идейка, май ми се искаше някакви сладки да спретна, но всякакви идеи са добре дошли!!! :roll: :roll:

И от сърце благодаря за пожеланията, ще се вземам в ръце , няма как! ;)


 Profile  
 
Сготвено на: 07 Мар, 2005 2:47 pm Пон 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Миналата година почти за всички рождени дни я правих тази торта, с различни плодове ставаше различна. С решетъчната украса имаше много приличен вид и никой не заподозря, че предлагам 'мързелив' и 'пенсионерски' десерт.
Относно сладките ти предлагам да погледнеш в съдържанието на форума - изборът е голям, а не зная, с какви продукти разполагаш и какви са ти физическите възможности (леля ми например със счупено рамо се опитваше да точи кори :shock:)


 Profile  
 
Сготвено на: 07 Мар, 2005 4:24 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 27 Окт, 2004 5:13 pm Сря
Мнения: 134
biskvitka написа:
Миналата година почти за всички рождени дни я правих тази торта, с различни плодове ставаше различна. С решетъчната украса имаше много приличен вид и никой не заподозря, че предлагам 'мързелив' и 'пенсионерски' десерт.
Относно сладките ти предлагам да погледнеш в съдържанието на форума - изборът е голям, а не зная, с какви продукти разполагаш и какви са ти физическите възможности (леля ми например със счупено рамо се опитваше да точи кори :shock:)


Имам възпаление на кръста :oops: и не мога да стоя дълго време права, иначе от няколко дни ме мори и настинка, но се оправям :)
Сигурно ще опитам какао-капучиновите сладки, но...чудя се още! Локумки си мислех, но не искам нещо дето се точи... :cry:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB